Tanıtım Filmi Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Tanıtım filmi fiyatlarını değerlendirmeden önce tanıtım filmlerinin kurumlara ne gibi faydaları var öncelikle bunlardan kısaca bahsedelim. Tanıtım filmi markalar için hazırlanan, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi ve hizmetlerin anlatılacağı minimum 1 dakikalık görsel videolardır. Günümüzde markalaşma yolunda ilerleyen markalar veya kobiler ürün ve hizmetlerini tanıtacağı tanıtım filmlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Profesyonel bir tanıtım filmi ile ürün ve hizmetleri en iyi şekilde tanıtacağınız gibi rakiplerinizden de bir adım önde olursunuz.

Tanıtım Filmi Fiyatları

Tanıtım filmi fiyatları, yapılması istenen tanıtım filmi tarzına göre belirlenmektedir. Senaryo oluşturulması, metin yazılması, yazılan metine göre seslendirme yapılması, kullanılan ekipman ve ekip tercihleri, tanıtım filminin yapılacağı çekim mekanı, kullanılacak oyuncu/model, 2D veya 3D animasyon modelleme ve bu gibi durumlar yapılacak olan tanıtım filminin fiyatlarını belirlemektedir.

Biz DMR LOOK olarak müşterimize hazırladığımız tanıtım filmlerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çekmekteyiz. Bu anlamda, yapılan tanıtım filmlerinin fiyatları 14.500TL – 200.000Tl arasında değişmektedir. Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtacağınız tanıtım filmi çekimleri için en iyi fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tanıtım filmi fiyatı için aşağıdaki teklif formunu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 294 11 12

Kampanyalı tanıtım filmi fiyatlarını görmek için tıklayınız.

 

Teklif Formu